Woonderful basil forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Tue Dec 10, 2019 6:39 pm
R-18
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Tue Dec 10, 2019 10:28 pm
Anniny prsa byly tak blízko u Kurumina obličeje. Stačilo je jen zmáčknou a byzkoušet jejich měkkost. Ale než to Kurumi stihla udělat tak do ní Anna strčila a Kurumi spadla na postel. Pak jí svůdným hlasem říkala, aby relaxovala. "že by se mnou chtěla dělat úchylné věci?" říkala si Kurumi v duchu. To by byl gól. Celou dobu se snaží svést nějakého kluka a nakonec jí samotnou svede holka.
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Tue Dec 10, 2019 10:41 pm
Vylezla jsem na postel do čtyř a byla jsem na Kurumi. Měla jsem svůj svůdny úsměv. Začala jsem tím že jsem chytils Kuruminino pravé prso, mačkala a hýbala. Kurumi viděla jak moje velké prsa se vyvěsovala blízko jejího obličeje. "Bude to dobrý." Zašeptala jsem s jejímu uchu svym svůdným hlasem. Potom jsem pokračovala a olízla jsem si svoje rty.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Wed Dec 11, 2019 5:51 pm
Kurumi zasténala "Áááách" Když Anna zmáčkla její prso. Pak viděla jak Anniny velké prsa jsou přímo před jejím obličejem. Neodolala, vzala jedno do pusy a začala ho cumlat, přitom jemně kousala do její bradavky. Svými křídly objala Annino, krásně hladké nahé tělo a přivinula ho k tomu svému.
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Wed Dec 11, 2019 6:05 pm
Ucítila jsem Kurumi mi začala cumlat jedno z mých bradavek, a taky kousala. Zasténala jsem. "Ááááách." Objala mě jejimi křídly a přivinula mě k ní. I já jsem svýma rukama objala Kurumi a přivinula jí ke mně. Bylo to velmi příjemné. "Ano Kurumi~. Přesně tak~. Áááách. Jo~!" Začala jsem příjemně lizat její krk. "Taky mi udělej dobře~." Vášnivě jsem pobídla Kurumi.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Wed Dec 11, 2019 9:37 pm
Anino příjemně hladké tělo Kurumi pěkně hřálo, jak jí přivinula k sobě. Pak jí začala lízat na krku, Kurumi se cítila moc příjemně a cítila, jak tam dole začíná pomalu ale jistě vlhnout. Pak se s ní Anna začala vášnivě líbat. Kurumi jí to oplatila. Jejich jazyky se spolu proplétaly, jejich sliny se mísily. Nemohly se té vášnivě líbačky nabažit. Kurumi přitom hladila svými křídly Anno po zádech i po zadečku.
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Wed Dec 11, 2019 10:07 pm
Kurumi mě začala líbat. Uvolnila jsem se a přijmula to. Naše jazyky se proplétaly. Cítila jsem tam dole že mi začalo vlhnout. Líbala jsem ji víc a víc. Hladila mě po zádech i po zadečku. Nevydržela jsem to a svoji rukou jsem šáhla dolů ke Kurumi. Své dva prsty jsem dala do Kurumininy kundičky a začala jsem s nimi divoce hýbat.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 8:30 am
Kurumi náhle ucítila, že jí Anna strčila prsty do kundičky a začala jí tam dráždit až to v ní čvachtalo. "Áááách! Ááááách! To je ono!! Áááááách!" začala sténat. Annino dráždění jí dělalo moc dobře. "Jsou to sice jen prsty, ale i tak mi to dělá tak dobře." říkala si Kurumi v duchu. Pak jí opět přemohl ten krásně příjemný pocit. "Áááááách!" zasténala.
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 11:17 am
Dráždila jsem její kundičku víc. "Haha~. Už cítím jak svoji tekutinu vypustíš~." Dráždila jsem ji jak jsem mohla. Hodně to tam čvachtalo. Hodně se mi to líbilo. Její kundička byla tak vlhká a teplá. "Potom totěš taky mě~. Řekla jsem Kurumi. "Doufám že mi ji budeš lízat~." Nepřestávala jsem. Ještě jsem ji vášnivě políbila. Byla jsem tentokrát na ni drsná. Nešetrila jsem ji.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 6:16 pm
Anna své dráždění čím dál tím víc zintezivňovala. "Ach! Ach! To je ono, už budu! Už budu!" sténala Kurumi. Anina technika jí doháněla k vyvrcholení. Opět se s ní vášnivě políbila, přitom jí stále více a více dráždila. Kurumi právě doshála svého limitu. "ˇÁááááááách!" zakříčela jak vlna orgasmu projela jejím tělem. Pevně Annu objala svými křídly a celé se prohnula. Její šťávičky tekly z její kundičky, Anně po ruce, až na postel kde udělaly velkou louži. Kurumi těžce oddechovala "Ah, ah, to bylo super."
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 9:00 pm
Kurumi najednou zasténala a silně vystřikla hodně jeji šťávičky na moji ruku a na postel. Vyndala jsem mé prsty z její kundičky a dala si je do mé pusy a vycucala Kurumininu šťávičku. "Mmm~. Tak. Teď jsem na řadě já~." Řekla jsem a lehla si vedle ní. Roztáhla jsem si své nohy a byla připravena až Kurumi mi taky udělá dobře.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 9:55 pm
Kurumi stále ještě rozdýchávala orgasmus. Anna si mezitím lehla vedla ní, roztáhla nohy a očividně chtěla, aby si Kurumi s ní taky pohrála. Zvedla se tedy a přesunula se k Anně přímo mezi její roztažené nohy. Pohladila je svými křídly a pak se naklonila k její kundičce. "Tvůj otvůrek je tak krásně mokrý. Chceš lízat nebo dráždit křídlem?"
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Thu Dec 12, 2019 10:25 pm
Kurumi se přesunula mezi mými roztaženými nohy a pohladila je. "Chci aby jsi moji kundičku lízala~. Nešetři mě~." Řekla jsem to Kurumi. Olízls jsem si svoje rty. Nemohla jsem se dočkat až se Kurumi ponoří.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Fri Dec 13, 2019 9:24 pm
Kurumi tedy zabořila svůj obličej do Annina rozkroku. A svým jazykem jí začala lízat kundičku a vylizovat její šťávičky. Annino sténání jí začalo opět vzrušovat a tak jí lízala více a více a svůj jazyk strkala stále hlouběji. Z Anny teklo tolik šťáv že je pomalu nestíhala pít.
Anna Masamure
Anna Masamure
Poèet pøíspìvkù : 55
Join date : 10. 12. 19
Age : 23

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Fri Dec 13, 2019 9:47 pm
Kurumi se rychle zabořila do mého rozkroku a svým jakykem lízala moji kundičku. "Áááááách. Áááaáách. Jo to je ono!" Sténala jsem a Kurumi silněji lízala více a více. Moje šťávy rychle tekly z mé kundičky. Po nějaké delší době jsem konečně vyvrcholila silným zasténáním a silným proudem moje šťávy vystříkaly na Kuruminin obličej, mezitím jsem se prohla."Ááááááááááchhh!" Oddechovala jsem si. Musela jsem si teď odpočinout. "To bylo super Kurumi.."


Naposledy upravil Anna Masamure dne Sat Dec 14, 2019 3:46 pm, celkově upraveno 1 krát
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad) Empty Re: R-18 Anna Masamune x Kurumi Fuligula (sexuální scéna - komnata - Accaliin hrad)

Fri Dec 13, 2019 9:53 pm
Anniny šťávičky lásky vystříkly Kurumi přímo do obličeje. Anna těžce oddechovala po prodělaném orgasmu. Kurumi se svalila na postel vedla ní. Olizovala si Anniny šťávy a také oddechovala. "To bylo, cítím se jako znovuzrozená." Přitulila se k Anně a nasála její vůni. "Teď bych takhle chtěla zůstat a spát....."
Návrat nahoru
Similar topics
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru