Woonderful basil forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 6:51 pm
18+ Lyeil and Alasseo
Údolí Nox - Jeskyně Lyeila
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 6:54 pm
Než se nadála, uchopil ji a než se stačila vzpamatovat, už ležela u něj v jeskyni, vyděšeně zvedla hlavu a pohlédla mu do očí. "Kdo...Kdo jsi? Jak se opovažuješ?!" Vyhrkla a posadila se, velmi prudce a pořád na něj zírala napůl vyděšeně a napůl i zvědavě. Co ted bude dělat? Neměla nejmenší tušení co s ní tenhle chlap chce dělat, a nejspíš to ani vědět nechtěla, no tak jako tak se to dřív nebo později dozví. I když ji to velice děsilo. "Co po mě chceš?"
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 6:59 pm
"Co po tobě chci?" Olízl si rty. "Hádej." Uculil se a došel k ní. "Napřed odstraníme tohle." Jedním pohybem ji serval šaty a pohlédl na zakulacená ňadra. Velká. Samozřejmě, elfka měli většinou větší poprsí. "Krásná." Pohledem sjel níž a prohlédl si její tajemství dole. Okamžitě tam zamířil prsty a roztáhl pysky od sebe, třetím prstem, prostředníkem přejel přes otvor a poštěváček. "Sotva jsem se tě tam dotkl a jsi vlhká." Olízl si rty. "Abys neřekla že jsem necita. Hodlám tě připravit, jsi panna že? Neboj... Nebudu něžný, ale budu se snažit aby tě to co nejméně bolelo." Usmál se a prsty roztahovat a zase vracel pysky k sobě a od sebe.
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:02 pm
Vyděšeně zírala jak se její ňadra objevila a posléze i místo které mělo zůstat schované napořád. Démon, tohle byl démon a chce ji znásilnit! Co si počne? Netušila co má dělat, jenže pak zamířil rukou přímo tam dolů a ona automaticky aniž by chtěla trochu roztáhla nohy, tiše vzdychla. Ne! Nesmí se jí to líbit, nechtěla aby se jí to líbilo, ale on jí přejížděl po tak citlivých partiích. "Ano." Vydechla. Ještě víc roztáhla nohy a zaklonila hlavu, věděla že se ted vystavuje na obdiv a nikdy jindy by to neudělala, tak proč ted?
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:06 pm
Překvapeně na ní pohlédl. Ano? Paní t a holka se nezdá. "Dobře." Klekl si k ní a roztáhl pysky od sebe úplně. Odhalil tak růžovou pokožku pod nimi spolu se vstupem do jejího nitra. Její vagína ho lákala aby okamžitě zajel dovnitř a vymrdal z ní duši, no řekl si že to počká. Místo toho se k ní sklonil, jazykem přejel po jejím vnitřku a vnitřku pysků až po poštěvák který několikrát olízl a pak ho vzal do úst, převaloval, sál. Nakonec jemně skousl a vrátil se jazykem níž, jemně olizoval její otvor, a pak bez dalšího zaváhání jazykem prudce pronikl dovnitř a vylizoval její nitro. Chutnala jako med, to se mu líbilo.
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:11 pm
Zaklonila hlavu a tiše zasténala. Proč se jí tohle líbí? Ráda by to věděla, ale také věděla že ted odpověd nedostane. Víc roztáhla nohy, líbilo se jí jak jí líže. "Haaa." Zasténala sotva do ní pronikl, cítila jeho jazyk, byl tak horký, chtěla ho cítit víc a víc uvnitř i když věděla že se nedostane dál. "Bože..." Vydechla a pohlédla na jeho hlavu mezi jejíma nohama, celá její nádhera byla v jeho ústech, ten pohled byl tak...zvláštní? Nikdy si nemyslela že kdyby byla znásilněna, bude se jí to líbit.
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:15 pm
Usmál by se kdyby mohl, Le nyní měl pusu jaksi plnou a nemohl mluvit. Ale líbilo se mu to, nakonec si tedy vybral nejspíš dobře. Roztahoval pysky znovu a znovu a Lízal ji víc a víc, její chuť byla tak příjemná. Roztáhl pysky co nejvíc, až si řekl že by ji to třeba mohlo bolet, ale to ho nezajímalo. Jazykem zajel ještě hloubš i když si původně myslel že to nebude ani možné a zajížděl dovnitř a ven, jako při přírazech, i když jazykem to šlo hodně těžce, bylo mu to jedno. Nakonec přitom začal znovu sát její poštěvák.
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:19 pm
Začala pravidelně sténat, ani netušila kde se to v ní bralo. jen mu vycházela vstříc, chtěla ho víc, jenže pak to přišlo. "Já...potřebuju na záchod." Vyhrkla, nevypadal že ho to nějak zajímá. Ale jí to zajímalo. "Potřebuju...Na...záchod." Řekla znovu jakoby ho na to chtěla víc upozornit, ale on místo toho zajel ještě hloubš, až cítila jak jí to mírně pálí. Chtělo se jí na záchod ještě víc. "Počůrám se." Zašeptala zoufale a znovu zasténala.
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:25 pm
"To nevadí." Zamumlal jí do pochvy. "Vzrušuje mě to, dělej, všechno spolykám." Povzbuzoval ji. Čekal a pak se jeho ústa začala plnit její močí. Všechno polykal a přitom ji dál vylizoval. Nakonec se ale postavil jelikož usoudil že to stačí. "Dobře, jsem Na řadě já." Rozepl si kalhoty a odhalil tak svůj penis. Byl velký, nestyděl se za dvou velikost, byl velký. A Tlustý, pokud bude mít štěstí, vyplní každý kousek její pochvy. Pohonil si a přistoupil k ní. "Do práce. A příprav se že ti tvou nadílku oplatím."
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:28 pm
Zoufale sténala na celé kolo. "Bože můj...ach." Tohle se jí líbilo, jenže on se pak postavil a rozepl si kalhoty, věděla že musí spolupracovat, musela. Vzala jeho penis do ruky a olízla špičku žaludu. Následně ho vzala celého do úst a začala kouřit. Nechutnalo jí to, nelíbilo se jí to. A za chvíli cítila jak se její ústa plní pachutí jeho moči, stékala jí po bradě a kapala na zem jeskyně. Odtáhla se a pohlédla na něj, zbytek polkla tak aby to viděl, nečekala pochvalu, chtěla aby viděl čeho je schopná. Moč jí stekla na prsa a ona se vzrušeně prohla v zádech.
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:31 pm
Usmál jsme se. "Ano, výborně. Vzal ji a hodil na provizorní postel. Přistoupil k ní. Vzal svou kládu a znovu pohonil. Následně ji vrátil dva prsty přímo do otvoru a začal ji tvrdě roztahovat. Několikrát si prsty olízl od její šťávy a následně vzal svůj penis, pevně k ní přistoupil a roztáhl nohy od sebe. Na jeden pokus, do ní vnikl. Bylo mu úplně jedno jestli ji to třeba bolí. Zaplnil tam každé místo, spokojeně zamlaskal když ucítil hořkost a vlhkost kolem svého penisu. Znovu připravil, tentokrát až po kořen, penis mu v ní pulzoval.
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:36 pm
Dostal se dovnitř rychleji než čekala, vykřikla a po tvářích jí stékali slzy. "To bolí." Vyhrkla. Ale nezbývalo jí nic jiného než se tomu zkrátka podřídit. Byl všude, cítila ho absolutně všude. Věděla že mu bude úplně jedno jak moc to bolí. Přirazil, poprvé, podruhé a ona brečela. Nemohla nic dělat, prorazil její panenskou blánu a byl uvnitř, byl obrovský. Nemohla otěhotnět kdyby nechtěla, to věděla, ale i tak to nebude příjemné, nechtěla aby se udělal, nechtěla aby vůbec pokračoval, konečně začala cítit odpor.
Lyeil Ampix
Lyeil Ampix
Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 09. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:39 pm
"Je mi jedno ze to bolí, jsi oběť." Řekl a uchechtl se. To jak brečela ho vzrušovalo ještě víc. Přirazil znovu, tvrději. Chytil její boky a znovu, víc tvrdě, hloubš. Chtěl ji momentálně celou, potřísnit ji. Znásilnit ji, přivlastnit si ji. "Teď jsi moje." Řekl svou myšlenku. "Vystříkám tě celou, jsi moje, vylížu tě kolikrát budu muset, vymočím se do tebe kolikrát budu chtít, označím si tě. Jsi moje. Moje!" Zasmál se. Začal divoce přirážet, tahal ji za vlasy. Zajížděl hloubš a hloubš. Přirážel do její prostaty, mačkal její poštěvák a její ňadra a bradavky, ruce mu šmejdili po jejím těle.
Alasseo Arcalime
Alasseo Arcalime
Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 10. 01. 20

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Fri Jan 10, 2020 7:55 pm
Byl uvnitř celý, nezmohla se na nic jiného než bylo brečení, zajížděl ven a zase dovnitř a pořád a pak tvrději a rychleji. A ona jen plakala. Vážně ji znásilňuje. A ona nemůže vůbec nic, nemůže se nijak bránit. Zoufale se třásla a nechala ho, jeho slova ignorovala. Nechtěla je slyšet, ale nemohla nic dělat. Už to nebolelo, dokonce to bylo i příjemné, ale i tak tohle nechtěla. Vzlykala pořád, bez ohledu na tohle všechno. Bez ohledu na to jak to bylo příjemné nebo nepříjemné. Zoufale se prohýbala v zádech.
Sponsored content

18+ (hard) / Lyeil and Alasseo  Empty Re: 18+ (hard) / Lyeil and Alasseo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru