Woonderful basil forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Accalia Notara
Accalia Notara
Admin
Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 10. 12. 19
https://wonderful-forest.forumotion.eu

Pravidla Empty Pravidla

Tue Dec 10, 2019 4:07 am
1. Mám nějakou úctu k adminovi

Díky Administrátovi tato hra funguje takže bych byl rád kdybyste si udrželi urážky a pomluvy mimo hru.

2. Respektuji vypravěče

Vypravěč funguje hlavně při akcích nebo nějakých velkých změnách ve hře. Má právo "ovládat" vaše postavy a posouvat tak příběh. nebo vaše postavy přesouvat po mapě, zkrátka řídí příběh, tudíž je nutné to respektovat. A nebýt na něj za to nepříjemný.

3. Moje postava není bůh

Vaše postava nebude všechno umět, všechno vědět a nebude to bůh. Vaše postava si bude rovna i s ostatními postavami.

4. Neurážím ostatní hráče

Platí to samé co u admina, pokud nemáte daného hráče rádi, nemusíte to dávat kdoví jak najevo, jednoduše se s ním nebavte.

5. Nevytvářím nová témata

Prosím nevytvářejte libovolně nová témata, to neplatí pro soukromé hry a registraci.

6. Nespamuji

Pokuste se nespamovat, maximálně dva příspěvky po sobě

7. Moje postava má magii která k ní sedí

Nymfa nemůže ovládat kameny, lesní elf oheň. Takže dávejte magii která by k vaším postavám seděla

8. Postavy z Anime, knihy, mangy atd.

Tyto postavy si zakládat nemůžete, RPG slouží jako Fantasy hra pro vaše vymyšlené charaktery, mohou být inspirováni již existující postavou, ale musíte si ji vymyslet sami (obrázky existujících postav použít samozřejmě můžete)

9. Nehraju si na Admina

Laskavě se smiřte s tím že vy Admin nejste, neřídíte hru, ani jste ji nezaložili a pokud na ní nejste od začátku, nemáte vůbec právo tu napadat slovně lidi, poučovat Admina a říkat si co se vám zlíbí, jak se nám  tady předvedl jeden uživatel. Hru neřídíte a tak nedávejte stupidní rady a nechte si je pro sebe, vím jak hru řídit a nepotřebuji aby mě tu někdo poučoval a hrál si na Admina. Mějte k Adminovi úctu! Děkuji

10. Dodržování pravidel

Dodržujte pravidla prosím.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru