Woonderful basil forest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Příběh

+15
Konrád
Akase Sutcliff Delck
Werkk
Vypravěč
Sapp
Alasseo Arcalime
Lyeil Ampix
Earnan
Kurumi
Eleonor Leandros
Kali_Gouri
Aki Notara
Doragon Siones
Lief
Accalia Notara
19 posters
Goto down
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Sat Jan 11, 2020 8:20 pm
"Au, au, au, asi jsem si narazila zadeček." sténala Kurumi. Pak ale zjistila, že pořád sedí na osobě, na kterou spadla a tak uskočila, aby mohla vstát. "Jajajaj, moc se omluvám, nechtěla jsem na tebe takhle spadnout. Opustila mě síla v křídlech." vykoktala ze sebe Kurumi a několikrát se uklonila. Přitom si prohlížela osobu na kteoru spadla. Byla to pohledná, bělovlasá tomboy elfka. Ta se jí pak zeptala co tady dělá. Kurumi odpověděla. "Jsem na útěku, už zase. Protože mi všichni nadávají a nenávidí mně jen proto že jsem úchylná harpyje. Ale já jiná být neumím, taková už prostě jsem. Ale každý kluk, kterého jsem se pokusila svést, začal jančit, jako kdybych ho snad chtěla bodnout nožem." říkala Kurumi a pořád ještě těžce oddechovala.
Sapp
Sapp
Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 10. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Sat Jan 11, 2020 8:56 pm
Vyslechla jsem si vše co jsem mohla, bolelo mě koleno, košík je skoro zničený, a tak jsem musela houby posbírat.
"Jo tak to není nejlepší den, jaký jsi mohla mít. Jmenuji se Kaya a ty si právě spadla zrovna před dům mého pána, tady bydlí šlechtic," usměju se a začnu si jí prohlížet.
"Tohle by možná šlo. Pán hlledá služky, nemusí být lidské, "říkám si nahlas, schválně aby to ta Harpyje slyšela. "Takže slečno, můj pán je poněkud, jak to jen říct, má rád své služky možná až moc, při tom je celkem při těle, avšak slušně platí a může se v tom baráku bydlet. Pokud máte zájem slečno můžete jít se mnou donvitř a probrat to tam." Pomalu jdu k domu, který již byl celkem blízko, jako každý pořádný šlechtic i můj pán má své strážné, obyčejní chlapy ve zbroji, na jejich štítech je ještěrka. Stráží vchod do domu.
Kurumi
Kurumi
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 10. 12. 19

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Sat Jan 11, 2020 9:23 pm
Kurumi pozorně naslouchala. "Jestli je to pravda, a její pán hledá služky, tak by to byla skvělá příležitost. Pokud má ten pán rád své služky až moc, tak to znamená jen jedno, není gay! Konečně někdo kdo by jí nenadával za její úchylnost. Navíc by jí nechal u sebe bydlet. Sice by se musela rozloučit se sovjí jeskyní, ale tahle příležitost by mohla stát za to. A co je úplně nejlepší, mohla by nosit ten rozkošný obleček pro služebné. Musí tuhle šanci využít." říkala si Kurumi v duchu. Pak se na Kayu usmála a odpověděla "Moc ráda s tebou půjdu dovnitř. Mimochodem já jsem Kurumi, ráda tě poznávám Kayo." a podala jí křídlo.
Earnan
Earnan
Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 12. 12. 19

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 1:18 pm
Nikdo se neozval, upřímně, nějak extrémně mě to nepřekvapovalo, však tu nikdo nebyl. Orphus se na mě podíval a já nad tím jen pokrčil rameny. "Dobře, tak se asi vydáme zpátky a budeme hledat společnost někde jinde. " Zamumlal jsem a pomalu jsme se zase vydali ven. Upřímně, moc mě tohle nebavilo. Nikdo tu nebyl, nebo byl, ale rozhodl se mou existenci ignorovat. Bylo to otravné. "Šel bych odsud pryč. Protože to vypadá že tu není nikdo kdo by se s námi chtěl bavit." Prohlásil jsme a sledoval jak Orphus kýchl a podíval se na mě, zatvářil jsem se kysele. Zastavil jsem se zase v lese, na cestě za hradem a tiše si povzdechl. "Myslím že je to už jedno ne?" Podrbal jsem Orphuse za uchem a pousmál se. Sedl jsem si přímo u cesty do trávy a vytáhl z brašny jablko. Pohodil jsem s ním a následně se do něj zakousl. "Nikdy bych neřekl...že tohle je vážně realita, je zvláštní...jak moc mi chybí Vallhala." Orphus zakňučel, že by mi chyběl táta? To už se říct nedá. Když nad tím tak přemýšlím, ten všemocný Bůh mi nechybí ani trochu. Chyběla mi ta atmosféra a boj, konec konců, jsem napůl viking. Chybí mi to všechno. Celý Sever. Znovu jsem podrbal Orphuse mezi ušima a tiše si povzdechl si.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 1:22 pm
Jelikož jsem měl nyní spoustu volného času, tak jsem pro prozkoumávání lesa volil chůzi místo letu. Stejně, když jsem tu nechtěl jen tak ukazovat, kdo ve skutečnosti jsem, létání by bylo akorát kontraproduktivní vůči mému snažení. Už nějakou dobu jsem prostě jen tak kráčel s rukama v kapsách podél břehu řeky a sem tam se podíval na svůj odraz do vodní hladiny. Řece, kterou jsem následoval, tu říkají Harmonia, tedy pokud se nepletu. Jak jsem tak pokračoval dál a prostě si jen užíval tu možnost zde být a jen tak se procházet, tak jsem v dálce před sebou spatřil nějaký pohyb. Zbystřil jsem a zaměřil se na ono místo, kráčejíc k němu stále blíže. Když jsem byl už dostatečně blízko, abych rozpoznal, co se to tam hýbe, pousmál jsem se. Byl to jenom vlk, který se šel napít z řeky. Nemohl jsem ale vědět, že to není jen nějaké obyčejné zvíře, jakých jsem již viděl mnoho. Ale že jsem měl zvířata rád, posadil jsem se na zem a rozhodl se, že ho budu chvíli pozorovat. Jemný vánek se nesl směrem proti mně, takže pokud se jeho směr nezmění, vlk by moji přítomnost ucítit hned tak nemusel. Žádný hluk jsem cestou sem nedělal a moje kroky byly jako vždy velmi tiché.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 2:02 pm
Po chvíli jsem se narovnal a rozhlédl se. Zívl jsem a zamyslel se, je to už docela doba co jsem někoho potkal. Naposledy toho týpka co mě nakopl když jsem mu sebral nějakou klobásu, od té doby jsem vlastně nejedl, no je jen moje chyba že jsem neschopný cokoli ulovit, mám ale ještě nějakou dobu než bych mohl umřít hlady, takže bych měl něco sehnat a to rychle. Sledoval jsem vodu jestli tam neuvidím nějakou rybu. Jenže pak zafoukal vítr mým směrem a já prudce zvedl hlavu a rozhlédl se, ten pach co jsem cítil. Očima jsem hledal nějakou šmouhu mezi listím. Moc dobře jsme ucítil toho někoho koho jsem nebyl schopný identifikovat. Ale věděl jsem že to není tak úplně člověk, což znamenalo nebezpečí, a já nejsem lovec, nejsem bojovník, já před nebezpečím utíkám. Nemám koho bránit, proč bych se tedy dával do boje. Zavrčel jsem, abych alespoň donutil toho někoho vyjít ze své skrýše.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 2:16 pm
Poklidné sledování se zcela změnilo v momentě, kdy vítr zanesl můj pach k vlkovi. Ten jej okamžitě zaregistroval, otočil se mým směrem a začal vrčet. Zjevně jsem pro něj znamenal nebezpečí. To já ale nechtěl. Velmi pomalu jsem se zvedl na nohy, vyhýbal jsem se jakýmkoli prudkým pohybům, které by mohly naznačovat agresi. Zvířeti jsem žádným způsobem ublížit nehodlal a to samé platilo o provokaci. Možná bude na čase si opět hledět svého. "Neboj, nejsem tu, abych ti ublížil," zvolal jsem svým, na muže neobvykle jemným hlasem, jeho směrem. Bylo to asi zbytečné, protože jsem stejně od vlka čekal, že mi nebude rozumět. No, řekl jsem to prostě jen tak. Následně jsem uhnul pohledem a začal jsem krůček po krůčku pomalu ustupovat dozadu.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 2:22 pm
Když vylezl, zvedl jsem uši a zahleděl se na něj. Proč? Když jsem viděl kdo to je, nějak jsem se přestal bát že by mi mohl ublížit. Zavrtěl jsem ocasem a rozběhl se k němu. Proč? Skočil jsem mu na hruď a svalil ho na zem. Vyplázl jsem jazyk a věnoval mu olíznutí celé tváře. Na vlka jsem byl neuvěřitelně drobný, možná to taky bylo tím že jsem byl ještě štěně. Vrtěl jsem ocasem a znovu mu olízl tvář. Proč? Proč na mě někdo úplně cizí takhle působí? Vítr mi foukal do očí a já je jemně přivřel a hleděl na jeho tvář možná až moc inteligentníma očima. Možná na mě tak působil, protože jsem vyrostl u stařenky a protože...mě od sebe všichni odháněli, on mě neodháněl, on odcházel sám.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 2:36 pm
Když se ke mně vlk rozběhl, zprvu jsem nevěděl, jak reagovat. Chce mě ulovit? V rychlosti jsem si pokládal otázky týkající se vlkových záměrů. Jak se ale přibližoval, nepřipadal mi rozzuřený, necenil na mě zuby. A tak jsem prostě zůstal stát na místě a čekal jsem, co se stane. Když byl dostatečně blízko, tak najednou skočil. Má drobnější postava neměla šanci tenhle jeho skok ustát. Povalil mě na zem a olízl mi tvář. To mě překvapilo asi nejvíc. Ještě nikdy se mi něco takového nestalo, takže jsem mu chvíli nechápavě hleděl do očí. Neviděl jsem v nich zlobu, bylo to něco jiného, co jsem nedokázal pochopit. Netrvalo dlouho a můj strnulý pohled se změnil ve hřejivý úsměv. Dost často kolem nebyly věci, nad kterými bych se mohl pousmát, teď to ovšem bylo jinak. Opatrně jsem natáhl ruku směrem k jeho hlavě a podrbal jsem ho za ušima. Jeho srst byla na dotek příjemná. Stále jsem ale přemýšlel nad vlkovým náhlým jednáním. "Copak tak najednou, kamaráde?" položil jsem otázku, jako by mi snad vlk mohl pomoci vše objasnit.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 2:45 pm
Pomalu jsme z něj slezl, ale to hlavně kvůli tomu aby mohl dýchat, není to příjemné když na vás skočí přerostlý pes. posadil jsem na trávu a hleděl na něj, mírně jsem naklonil hlavu na stranu a sledoval ho. Přitom jsme vrtěl ocasem a tvářil se spokojeně, neřekl jsme vůbec nic. Možná protože jsem nechtěl aby vůbec něco věděl, možná kvůli tomu že jsem prostě chtěl vypadat jako normální zvíře. Energické, štěně které jen nechce být znovu odstrčeno. Možná že přesně takhle jsem chtěl působit. Jeho auru jsme teď viděl hezky celou, viděl jsem že není člověk. I když nešlo přesně zjistit co je, měl jsme pocit že jsem blízko. Nakonec jsme se k němu vecpal a vlavou sklouzl k jeho ruce kterou jsme si nasměroval přímo mezi uši a tiše se vedle něj uvelebil.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 3:02 pm
Když ze mě slezl, došlo mi, že se spíš chová, jako pes, který se stal společníkem svého pána a na přítomnost lidí jako takovou je zvyklý. To určitě muselo být ono. To cosi zvláštního, co jsem z něho cítil, pomalu začínalo mizet, protože jsem to přisuzoval tomu, že je prostě jen na lidi zvyklý. Chvíli jsme na sebe hleděli. Možná jsme zrovna zkoumali jeden druhého. A jelikož mi přišlo, že němému posluchači toho mám víc co říct, než kdejakému člověku, začal jsem k němu znovu mluvit, aniž bych si připadal nějak divně. Stejně mi nemůže odpovědět a co víc, má slova pro něj dozajista budou z většiny cizí. "Připadám ti něčím zvláštní?" naklopil jsem též hlavu na stranu, abych ho napodobil, "anebo takhle vítáš každého, kdo se ti nepokouší něco zlého provést?" Dále jsem rozvíjel své myšlenky a ještě dodal: "Jak ale vycházíš s těmi poněkud divočejšími vlky?" Od lidí, které jsem dříve hojně navštěvoval, jsem pochytil mnoho zkušeností, i to, že zvířata vychovaná člověkem mají návrat do volné přírody těžký. 
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 3:22 pm
Přemýšlel jsme jestli mu něco říct, no nakonec jsem neřekl vůbec nic a jen mu naslouchal, to obvykle zvířata dělají ne? Alespoň ta která se potulují sama. Pohlédl jsem na něj zcela vážným pohledem, i když když jste vlk asi to moc jako vážný pohled nevypadá, spíš smutný. je dobře když jsme v téhle podobě, třeba kdyby mě viděl normálně, nebavil by se se mnou vůbec. Jen jsem tiše zakňučel. Co jiného také? ostatními vlky? Kterými? Žádného jsme nepotkal, svět ze kterého pocházím...všichni zemřeli, svět skončil. A tady...tady se žádný kromě mě neobjevil. Nikdy jsem tu žádného nepotkal, jen vlkodlaky a ty rozhodně nespadali do stejné kategorie jako já, oni nebyli vlci, nenarodili se tak. Nebo alespoň většina. Možná že nemám žádnou vlčí hrdost, ale jako vlk jsme se narodil. Jako normální vlk, vlci si zkrátka našli způsob jak se maskovat jako lidé. Jak mít lidskou podobu. Vím že existovali i napůl vlci a napůl lidé, ale nikdy jsem žádného nepotkal. A hlavně, jsme mladý, pořád jsem teprve vlče. O to těžší je pro mě přežívání.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 3:46 pm
Jeho pohled se najednou změnil ve smutný a já opět nechápal, co stálo za tak náhlou změnou. Bylo to snad něco, co jsem řekl? Že by vlk z mých slov něco málo pochytil a přišlo mu to smutné, chmurné? Nebo jsem udělal něco špatně? ptal jsem se sám sebe. "Děje se něco, chlupáči?" přejel jsem rukou po jeho kožichu a podrbal ho. Třeba po mně něco chce, napadlo mě ještě. "Bohužel tu pro tebe nic k snědku nemám, jestli máš hlad." Zatvářil jsem se také nevesele a pokrčil rameny. Kdybych něco měl, podělil bych se. Sice bych mu poměrně snadno dokázal něco ulovit, ale nepřišlo mi to správné. Ani vůči případně lovené zvěři, ani vůči vlkovi. Nikdo mu přeci jídlo jen tak shánět nebude. Třeba ale hlad vůbec neměl. Možná chtěl něco jiného. Nevěděl, jsem, co mu tak může scházet. Občas jsem nerozuměl lidským potřebám a myšlenkám, natož abych se vyznal v tomhle vlkovi. Zadíval jsem se směrem k nebi a povzdechl si. Stále tolika věcem nerozumím. "Chybí ti někdo, chceš si hrát?" ptal jsem se znovu, přičemž jsem se poohlížel po nějakém klacíku, který bych mu mohl hodit a on by ho třeba přinesl zpět.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 4:12 pm
Zvedl jsem uši a pohlédl směrem odkud jsem zaslechl šustění listí, z pod keře vyhopkal králík, polkl jsem a tiše ho sledoval, všechno co řekl bylo najednou úplně mimo mě. Ten králík byl teď to jediné na co jsem se soustředil. Jenže když mě viděl, byl hned zpátky v křoví, zvedl jsme hlavu a pohlédl na něj, zaslechl jsme těch pár posledních slov. Měl jsme pocit že mám hlad tak třikrát větší. Chybí mi někdo? Pohled jsme upřel zpátky na zem a tiše zakňučel, chybí mi všichni a tak moc. Položil jsme mu hlavu do klína a zavřel oči. Kdybych se nenarodil jako vlk, mohl jsme být někdo jiný, mohlo by mi být líp a teď bych se tu netulil k němu. Tak často mi říkali že nemám žádnou vlčí hrdost, nepotřeboval jsem ji.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 4:32 pm
Můj sluch nebyl tak citlivý jako ten vlčí, takže kdyby se najednou vlk nezaměřil na určité místo v okolí, asi bych si nevšiml, že tam vůbec byl. Jeho opětovné zakňučení jsem přisuzoval tomu, že mu králík utekl. Jak dlouho tu tak může být? Do mé mysli vkročila další otázka, na kterou mi huňáč nemohl dát odpověď. Když mi položil hlavu do klína, dal jsem přes něj ruku, díval se směrem ke křoví, kam zmizel králík a přemýšlel. Po chvíli jsem kývl hlavou směrem k tomu křoví a podíval se na vlka. "Nejdeš ho zkusit ulovit?" Nevěděl jsem, jak mu naznačit, aby se za ním rozeběhl, anebo to alespoň zkusil, pokud chce. Čich má určitě dobrý, tak by ho třeba mohl najít. Kdyby se o to chtěl pokusit, dokonce bych i zvažoval mu nějak zkusit pomoci v případě, že by se mu nedařilo.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 4:44 pm
Zvedl jsem k němu hlavu jako jestli to myslí vážně a pak se mu zase složil do klína, jak dlouho jsem vlastně nejedl, týden? Dva? Nedokázal jsem to odhadnout. Vím že by mi ten králík utekl a teď je stejně už kdoví kde. Nakonec jsem se pomalu posadil a a pohlédl na něj, sklopil jsem uši. Pohlédl jsme k obloze a tiše přemýšlel. Naposledy jsem měl kořínky a byli pěkně hnusné, nonakonec jsme se zvedl a podíval se na něj, hlavou jsem kývl směrem ke stromům a vydal se tam, otočil jsems e někdě v pulce cesty a čekal jestli půjde za mnou.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 5:10 pm
Měl jsem za to, že vlk nepochopil moje chování a ani jsem se tomu nedivil, jenže po chvíli tenhle až zvláštně chytrý tvor znovu překvapil. Zvedl se a vydal se ke stromům. Vzhledem k tomu, že se na mě ohlížel, tak asi vyčkával, jestli ho budu následovat. "No tak dobře." Pokýval jsem hlavou a následně jsem se také zvedl. Poshazoval jsem z pláště kolem pasu několik stébel trávy a vykročil jsem za ním. I když jsem to na sobě nedával najevo, celkem jsem se těšil. Tenhle den byl už teď, oproti jiným, vážně zajímavý. Rozhlížel jsem se kolem, jestli někde nezahlédnu hopsajícího králíka, nebo něco jiného, co by bylo vhodné k lovení. Každopádně mé šance v tomhle byly dosti nízké, tak jsem se pootočil na vlka a krátce na něj mrkl. Teď je to hlavně na něm. Já se pokusím nedělat zbytečně moc hluku, abych mu to akorát neztěžoval.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 5:40 pm
Nešel jsem lovit, stejně bych nic neulovil, takže nevím proč byl tak potichu, očividně si myslel že lovit jdu. Otočil jsem se na něj a pak už jsme byli v lese. Vlkodlačí údolí se mi nelíbilo. Bylo to cizí území. A bylo tu hodně vlkodlaků. A jak už jsem říkal, nevycházím s nimi. Hlavně mě určitě hodně rychle vycítí, stáhl jsem ocas mezi nohy a tiše se rozhlížel. Chtěl bych si někam zalézt, zůstat tam a s nikým nepřijít do kontaktu. Bojím se, nemohl jsem za to. Byl jsem až moc mladý na lov, na cokoli. Pohlédl jsem na něj a tiše na něj zíral.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 6:14 pm
Myslel jsem si, že začne čenichat, stopovat, cokoli, ale on šel prostě jen dál. A tak mi došlo, že se žádný lov asi konat nebude. Pousmál jsem se pro sebe nad tím, že jsem si myslel, že ho dokážu znovu a znovu dobře odhadnout. Avšak dle jeho dalšího chování jsem soudil, že z tohoto místa minimálně nemá příliš dobrý pocit. Udělal jsem několik kroků kupředu a dostal jsem se tak před něj. Já jsem se neobával. Možná to bylo kvůli tomu, že jsem příliš důvěřoval svým schopnostem, nebo z toho důvodu, že jsem nevěděl, jaké neuvěřitelné množství různých bytostí mohu v této části Basilie potkat. Žádné nebezpečí jsem v okolí neviděl, tak jsem se otočil zpět na vlka a pokrčil rameny. "Možná bychom měli raději jít pryč, co myslíš?" Jenže kam? přemýšlel jsem dále, bez toho, abych své myšlenky sděloval vlkovi. Vždyť já se tu stejně jen tak toulám a hledám nová místa, zajímavosti... Zasunul jsem ruce do kapes a pomalu vykročil jiným směrem, než hlouběji do lesa. Držel jsem se při kraji lesa, ale zatím jsem z něj nevycházel. Po chvíli jsem se ohlédl, jestli mne vlk následuje, připraven se případně otočit a vydat za ním.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 6:37 pm
Pomalu jsem se tedy tentokrát já vydal za ním. Držel se u kraji lesa a já brzy ucítil něco jiného než byl jen pach vlka a vlkodlaků a taky mého momentálního společníka. Bylo to nebezpečí, to co dokázali vycítit pouze zvířata, a on šel první, může se mu něco stát. Předběhl jsem ho a šel první, snažil jsem se ho dostat od toho pachu, ale on byl najednou všude, zvedl jsem hlavu, byl to medvěd, ale jiný než normální medvěd, zakňučel jsem. Ne...musím ho ochránit, medvěd vycenil zuby a zavrčel, pokusil jsme se ho napodobit a zaujal bojový postoj, což nejspíš v mém stavu vypadalo fakt divně. Vrhl se na mého společníka jelikož ho nejspíš usoudil jako daleko lepší sousto než mě. Vyskočil jsem do vzduchu a přistál mu na hřbetě. Otočil se a shodil mě dolů, přistál jsem na všech čtyřech a cítil jak mi do těla proudí adrenalin. Rozběhl jsem se na něj znovu. Tentokrát se věnoval přímo mě. Oběhl jsem ho a vyrazil proti němu jako on proti mě, nestihl jsem to a on mě sejmul, zakousl se mi do přední tlapy, moje tělo zablikalo. Na okamžik byla vidět moje lidská podoba, ale jakmile Nix mrkl, viděl znovu tu vlčí. Narazil jsem do stromu. Ale podařilo se mi hned uhnout. Tentokrát jsme to byl já kdo mířil přesně. Vyskočil jsme mu znovu na hřbet a pevně se mu zakousl do krku. Následně ještě výš, do tepny a začal jsem trhat hlavou, dokud jsem necítil jak se tělo pode mnou kácí na zem. Pustil jsme ho, bolela mě celá tlama. Odpotácel jsem se od něj až ke keři u kterého jsem se svalil na bok a zavřel oči, omdlel jsem. A moje tělo pomalu nabralo lidskou podobu, ruka mi krvácela a mírně se cukala.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 7:10 pm
Kdyby se před chvílí vlk nechoval, jako by mu hrozilo nebezpečí, asi bych si lesem kráčel bezstarostně dál a možná ani nevěnoval příliš pozornost svému okolí. Zase bych si jen plul ve svých myšlenkách. Jenže ona možnost nebezpečí mě držela stále relativně bdělého. V momentě, když mě předběhl, jsem ještě ani netušil, co se bude v příštích chvílích dít. Možná jsem anděl, ale rozhodně ne všemocný, jak se brzy ukázalo. Objevil se před námi medvěd, který dle svého chování neměl příliš dobré úmysly. Okamžitě jsem se zastavil a nehýbal jsem se. Bláhově jsem si myslel, že i zvíře přede mnou zastaví. Já hlupák... Medvěd se vrhl proti mě. Ačkoli jsem byl překvapen, mé reflexy zafungovaly dobře a já před ním uskočil dozadu a na chvíli jsem se tak dostal z jeho dosahu. Dal bych se na útěk, protože zabíjení jako takové mi bylo proti srsti, jak se říká, i když mě ten medvěd napadl. Bylo to jen zvíře a já si říkal, že by jeho zabití nebylo správné, že se prostě jen drží svých primitivních instinktů. Jenže vlk neutíkal. Když se po mě medvěd vrhl, on po něm skočil. Bránil se, bojoval s ním. Chtěl jsem se k vlkovi znovu přiblížit. Mohl jsem nás velmi dobře ochránit. Jenže medvěd a vlk se rvali, byli moc blízko u sebe, já na ně v ten moment zase tak dobře neviděl. Potřeboval jsem změnit svou pozici. Jenže než jsem to udělal, spatřil jsem cosi zvláštního. Na moment se mi zdálo, jako bych viděl místo vlka člověka. Co? Mysl mě ještě nikdy neklamala. Zastavil jsem. Kdo to tedy bojuje s medvědem? Než se ale stačil dát znovu do pohybu směrem k nim, medvěd se kácel mrtev k zemi. Nakonec jsem ani nestihl zasáhnout tak, jak jsem chtěl. Přes zavalité tělo medvěda jsem vlka neviděl. Tak jsem bezvládné tělo jednoduše přeskočil. Zarazilo mne však to, že jsem za medvědem neuviděl vlka, jak jsem očekával, ale člověka. Ležel tam, zraněný, byl v bezvědomí. Co jsi zač? Něco takového jsem viděl prvně. Člověk s vlčí podobou, ... nebo snad naopak? Měl jsem takový zvláštní pocit. Proč přede mnou tohle stvoření cosi skrývalo? Rád bych znal pravdu a nejraději bych ji znal už dříve, ale co se dalo dělat. Nemohl jsem ho tu prostě jen nechat. Rychle jsem se rozhlédl, jestli ještě není kolem něco jiného, nebylo, naštěstí. Tak jsem u něj poklekl na jedno koleno a přiložil dlaň k jeho ráně na ruce. Zavřel jsem oči a v okolí mé dlaně se vytvořilo jasné bílé světlo, které postupně nechávalo jeho ránu minulostí. Když jsem dokončil svoji práci. Až se probudí, měl by se cítit lépe jak po fyzické, tak po psychické stránce. Sehnul jsem se k němu a opatrně si jeho tělo nějakým způsobem naložil na záda. Usoudil jsem, že není nejlepší nápad zůstávat v lese. Rozhodl jsem se, že se vrátím zpět k řece. Nést ho nebylo zase tak jednoduché, ale zvládl jsem to. V místě, kde byla nejméně hluboká jsem ji přebrodil a hned u břehu jsem vlka, tedy jeho člověčí podobu, položil na zem. Za jak dlouho se probudí, záleží jen na tom, jak je silný. Hodlal jsem tu zůstat minimálně do té doby, než se probudí. Posadil jsem se na zem kousek od něho a ve své pravé ruce jsem vytvořil jednu z nebeských zbraní. Byla to delší dýka a slabě zářila. Chtěl jsem ji mít v ruce pro případ, kdyby se ještě objevilo nějaké nebezpečí.
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Thu Jan 16, 2020 7:45 pm
Všechno mě bolelo, sny co jsem měl nedávali smysl, cítil jsem se bezvládně a slabě, ještě víc než předtím, nejedl jsme tak dlouho a když konečně zabiju nějakého nepřítele když někoho bráním, ani nemůžu to maso sníst? Bolestně jsem zasténal a přetočil se na bok. Trvalo několik hodin než jsem se vzbudil. Pomalu jsem pootevřel oči, za celou dobu na nás nikdo neútočil, sluníčko mě pálilo do očí a já je nuceně znovu přivřel, ruka už mne nepálila. Nebolela a když jsme se na ní podíval, byla v pořádku, pomalu jsme se posadil, cítil jsem že kdybych se pokusil znovu s někým bojovat, do třiceti vteřin bude po mě. Posadil jsem se, i když s obtížemi. "Au." Zašeptal jsem a pak se pomalu rozhlédl, okamžitě jsem začal couvat a vyděšeně zíral na toho kluka. Vidí mě! Vidí mě takhle!
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Fri Jan 17, 2020 6:39 pm
Byla to opravdu dlouhá doba, než se probral, ale co bylo pár hodin oproti délce mého dosavadního života? ...Vlastně jen mrknutí oka. Většinu času jsem jen tak seděl na zemi, rozhlížel jsem se po okolí nebo sledoval oblohu. K tomu jsem se občas trochu protáhl. Tou největší náplní mého času ale bylo přemýšlení. Nevěděl jsem, co je ve skutečnosti zač. Zase takový přehled jsem neměl, takže bych se ho na to rád optal. Taktéž by mě zajímalo, proč mi za celou dobu ani jednou neodpověděl, jestli tedy rozuměl mé řeči. Když se pak probral, začal přede mnou couvat, jako by mu snad ode mě hrozilo nějaké nebezpečí. Kdybych mu chtěl něco udělat, už bych to dávno udělal, když byl mimo. Podíval jsem se jinam než na něj. "Jak jsem už řekl, nejsem tu abych ti ublížil." Následovala krátká pauza, ve které jsem ještě rychle přehodnotil to, co jsem chtěl říct a nakonec jsem se jen optal: "Jsi v pořádku?"
Lief
Lief
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 10. 12. 19
Location : Les

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Fri Jan 17, 2020 8:08 pm
Pomalu jsme se začínal dostávat k sobě, k tomu že tu sedím a chcí utéct před někým kdo mi vlastně zachránil život. Pomalu jsem si přitiskl ruce k hrudi a pohlédl mu do tváře. Tichý pohled který ho jen zkoumal jsme po chvíli změnil a díval se směrem k zemi. "Já...ano jsem...děkuju." Zašeptal jsem a pomalu se na něj znovu podíval. "Děkuju za..." Pohlédl jsem na svou ruku. "Mojí ruku." Předpokládal jsem že je to jeho práce protože...čí asi jiná práce by to byla? Nebolela a kupodivu jsem s ní mohl hýbat. I když se moje rány hojili rychle, i tak to nepříjemně bolelo. Ale teď jsem té bolesti ušetřen díky tomu že mi takhle pomohl, jemně jsem se pousmál a podíval se na něj.
Nix (Ezayael)
Nix (Ezayael)
Poèet pøíspìvkù : 73
Join date : 15. 01. 20

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Fri Jan 17, 2020 8:54 pm
"To nic nebylo," odvětil jsem, načež jsem se také pousmál. Těšilo mne, že jsem mohl pomoci. "No a já děkuji za to... no za to s tím medvědem." I když bych se ubránil vlastně sám, byl jsem vděčný za to, že neutekl. Takové chování jsem už nějakou tu chvíli neviděl. Pokrčil jsem koleno a položil na něj ruku, o kterou jsem následně opřel svou hlavu. Krátce jsem se zamyslel. Proč se předtím jako vlk tvářil tak smutně? Muselo ho něco trápit... No, to třeba až později. "Hádám, že jsi asi rozuměl všemu, co jsem říkal, co?" Ve tváři se mi na chvíli objevil pobavený pohled, který se však velmi brzy vrátil zpět k mému neutrálnímu výrazu.
Sponsored content

Příběh - Stránka 3 Empty Re: Příběh

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru